ua English

Співпраця з компанією БУД-АРТ 
буде гарантовано сприяти вашому процвітанню

Компанія “БУД-АРТ”

Абсолютна надійність і виважена поетапність реалізації проектів, їх доступність і ясність, впевненість ескізів, виконавча дисципліна, чітке дотримання розрахункових затрат в поєднанні з економічно – ритмічною організацією будівельних робіт – основні принципи, якими ми керуємося в інтересах Замовників.

Відчуваючи свою відповідальність перед Замовником, в тісній взаємодії з ним ми постійно прагнемо до максимальної оптимізації наших проектів в цілому, як з точки зору якості виконання, практичності, архітектурних рішень, так і в плані організації будівництва і економічності об’єктів.

Логічна послідовність такого підходу – незмінне виконання нами прийнятих договірних обов’язків в строгій відповідності з нормами професійної етики без залежності від будь – яких інтересів виробників та постачальників. 

Дизайн інтер’єру 

Наша мета – змінити уявлення про дизайн інтер'єрів для замовників, описавши його, як зрозумілий, послідовний і необхідний процес, що дозволяє заощаджувати. Ми переконані, що дизайн - це не розташування подушок і колір штор, розеток та меблів, а щось більше. Те, що дозволяє вирішити завдання поставлене на більш глибокому рівні, справжні потреби клієнта і його сім'ї. Ми віримо, що кожен дизайнер може працювати професійно, використовуючи свої улюблені стилі і отримуючи за це гідну винагороду.


Діяльність дизайн студії заснована на уважному вивченні всіх побажань і смаків клієнтів. Завдяки високому професіоналізму, злагодженому механізму роботи і любові до своєї справи – ми досягнули значних успіхів своїй сфері, тому нас рекомендують друзям і знайомим. Ми розробляємо дизайн та візуалізацію будь-якої складності, в найкоротші терміни, з дотриманням високого рівня якості. Завжди раді створити для Вас винятковий і оригінальний проект. 

Архітектурне проектування 

Архітектурні проекти ні в якому разі не повинні відриватися від реальності, ідеї можуть бути різними, але вони мають бути реальні. Крім того, архітектурне проектування повинно відразу враховувати усі фази життя будівлі, забезпечення нормального функціонування усієї периферії та звичайно ж юридичну сторону цього процесу. Архітектор повинен відразу враховувати загальне планування, усі необхідні інженерні системи і якщо є можливість, заховати це в архітектурних формах або навпаки, з використовувати інженерні елементи для створення певного архітектурного стилю і нових форм. 

Скульптура 

На нашем сайте Вы имеете возможность купить или заказать статуэтку или скульптуру малых и крупных форм, выполненные из различных материалов, и различными методами – лепка, литьё, ковка, высекание, чеканка. 

На нашому сайті Ви маєте можливість купити або замовити статуетку або скульптуру малих і великих форм, виконані з різних матеріалів, і різними методами - ліплення, лиття, кування, висікання, карбування.

Броньовані двері

Сучасні металеві або броньовані вхідні двері, як прийнято їх називати, є чудовим способом вбити одразу двох зайців. З одного боку, Ви збільшуєте значимість та елегантність помешкання, а з другого-значно покращуєте його захист. Тим більше, що їх монтаж професійними майстрами займає всього 1,5 годинии, і це, на відміну від всеможливих інших ремонтів, пройде майже не помітно та не порушить звичайного ритму життя.   Купуючи металеві двері, Ви захищаєте домашній бюджет, а це найкраща інвестиція в наш непростий час. 

Ковальські вироби

В даний час інтерес до художньої ковки постійно зростає. І це не дивно. Адже ковані вироби є чудовою прикрасою для будь-якої оселі, будинку та саду. Їх використання – це відмінний спосіб підкреслити свою індивідуальність і вишуканий смак. Адже ручна художня ковка - це справжній витвір мистецтва, виконаний, як правило, в єдиному екземплярі. Уміле поєднання сучасних технологій з традиціями, що йдуть з глибини століть, дозволяє досягти приголомшливих результатів. І сьогодні ковані вироби є справжніми шедеврами.   


У нас працюють справжні професіонали. Ковальська справа для них є не просто роботою, а життєвим покликанням. Ми постійно удосконалюємося в своїй роботі, дбайливо відбираючи для неї все саме краще. Даний принцип дає нам можливість пропонувати своїм клієнтам все найкраще з того, що можна створити за допомогою художньої ковки. Всі наші вироби виготовлено за класичною ковальською технологією, шляхом ручного кування металу молотом з періодичним його нагріванням у горні.
НАШІ МОЖЛИВОСТІ

Довірте нам ваш проект, і ви побачете,
яким швидким, професійним і приємним може 
бути процесс виконаня роботи.


   +38 (067) 67 26 497


   vropetskyy@gmail.com

Ваше повідомлення було відправлено!

Щось пішло не так з відправкою повідомлення

Авторське право 2014-2015 БУД-АРТ   Всі права захищено